رسانه اجتماعی - تحلیلی بازار سرمایه

موسسه رتبه بندی فیچ به تهران می آید
اهمیت : خیلی مهم

9

قائم مقام بانک مرکزی ایران گفت:"نمایندگان موسسه رتبه بندی فیچ اوایل ماه جاری از ایران دیدن کرده اند تا گزارشی در مورد ارزیابی خود از وضعیت اقتصاد این کشور تهیه کنند". به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبارپول، نمایندگان موسسه رتبه بندی فیچ به تهران سفر کرده اند و قرار است این موسسه فعالیت های منظم خود در ارتباط با ایران را از سر بگیرد. اکبر کمیجانی در گفت و گو با بلومبرگ افزود: موسسه فیچ مرور تحولات در بخش های مالی، بانکی و به طور کلی شرایط کلان اقتصاد ایران را آغاز کرده است.
نهایت‌نگر:

قائم مقام بانک مرکزی ایران گفت:"نمایندگان موسسه رتبه بندی فیچ اوایل ماه جاری از ایران دیدن کرده اند تا گزارشی در مورد ارزیابی خود از وضعیت اقتصاد این کشور تهیه کنند". به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبارپول، نمایندگان موسسه رتبه بندی فیچ به تهران سفر کرده اند و قرار است این موسسه فعالیت های منظم خود در ارتباط با ایران را از سر بگیرد. اکبر کمیجانی در گفت و گو با بلومبرگ افزود: موسسه فیچ مرور تحولات در بخش های مالی، بانکی و به طور کلی شرایط کلان اقتصاد ایران را آغاز کرده است. این موسسه فعالیت های منظم خود در ارتباط با ایران را از سر گرفته است. وی گفت: بانک های اروپایی و آسیایی، از جمله بانک های بزرگ در حال بازگشت به ایران هستند. برخی بانک های متوسط و کوچک به فعالیت های خود در ایران شتاب بخشیده اند. به گفته کمیجانی پیش بینی می شود رشد اقتصادی ایراندر سال جاری به ۴ تا ۴.۵ درصد برسد که تا حد زیادی در راستای پیش بینی های صندوق بین المللی پول در این باره قرار دارد. وی با اشاره به تصمیم بانک مرکزی برایتک نرخی کردن ارز گفت: بانک مرکزی در برنامه دارد نرخ ارز را تا پایان سال جاری ایرانی تک نرخی کند. به نوشته خبرآنلاین، کمیجانی گفت: “ما در حالی که نرخ ارز را مدیریت و هدایت می کنیم سیاست های مالی و پولی تطابقی را هم به اجرا می گذاریم. ما در حال آماده کردن زمینه برای ورود به رشد بالاتر اقتصادی هستیم.قائم مقام بانک مرکزی ایران گفت:"نمایندگان موسسه رتبه بندی فیچ اوایل ماه جاری از ایران دیدن کرده اند تا گزارشی در مورد ارزیابی خود از وضعیت اقتصاد این کشور تهیه کنند". به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبارپول، نمایندگان موسسه رتبه بندی فیچ به تهران سفر کرده اند و قرار است این موسسه فعالیت های منظم خود در ارتباط با ایران را از سر بگیرد. اکبر کمیجانی در گفت و گو با بلومبرگ افزود: موسسه فیچ مرور تحولات در بخش های مالی، بانکی و به طور کلی شرایط کلان اقتصاد ایران را آغاز کرده است.
نهایت‌نگر:

قائم مقام بانک مرکزی ایران گفت:"نمایندگان موسسه رتبه بندی فیچ اوایل ماه جاری از ایران دیدن کرده اند تا گزارشی در مورد ارزیابی خود از وضعیت اقتصاد این کشور تهیه کنند". به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبارپول، نمایندگان موسسه رتبه بندی فیچ به تهران سفر کرده اند و قرار است این موسسه فعالیت های منظم خود در ارتباط با ایران را از سر بگیرد. اکبر کمیجانی در گفت و گو با بلومبرگ افزود: موسسه فیچ مرور تحولات در بخش های مالی، بانکی و به طور کلی شرایط کلان اقتصاد ایران را آغاز کرده است. این موسسه فعالیت های منظم خود در ارتباط با ایران را از سر گرفته است. وی گفت: بانک های اروپایی و آسیایی، از جمله بانک های بزرگ در حال بازگشت به ایران هستند. برخی بانک های متوسط و کوچک به فعالیت های خود در ایران شتاب بخشیده اند. به گفته کمیجانی پیش بینی می شود رشد اقتصادی ایراندر سال جاری به ۴ تا ۴.۵ درصد برسد که تا حد زیادی در راستای پیش بینی های صندوق بین المللی پول در این باره قرار دارد. وی با اشاره به تصمیم بانک مرکزی برایتک نرخی کردن ارز گفت: بانک مرکزی در برنامه دارد نرخ ارز را تا پایان سال جاری ایرانی تک نرخی کند. به نوشته خبرآنلاین، کمیجانی گفت: “ما در حالی که نرخ ارز را مدیریت و هدایت می کنیم سیاست های مالی و پولی تطابقی را هم به اجرا می گذاریم. ما در حال آماده کردن زمینه برای ورود به رشد بالاتر اقتصادی هستیم.


1395/04/12
0
/
1
یک دقیقه وقت دارید؟
شما تنها یک قدم با به اشتراک گذاشتن اولین ایده خود فاصله دارید. برای انتشار مطالب خود در ارشن، لطفا ثبت‌نام خود را تکمیل کرده و شماره‌ی همراه خود را فعال نمایید.
تکمیل پروفایل
نمایش {{content.commentsTotal - content.comments.length}} نظر قبلی
علت امتیاز منفی

×
بله
خیر
تغییرات شاخص
شاخص کل
{{tepix.change}}
{{tepix.index}}
وضعیت بازار : {{closedTitle(tepix.isClosed)}}
شاخص کل
{{tepix.change}}
{{tepix.index}}
فرابورس
{{absValueChange(tepix.faraBourseChange)}}
{{tepix.faraBourseIndex}}
شاخص 50 شرکت
{{absValueChange(tepix.companyFiftyChange)}}
{{tepix.companyFiftyIndex}}
شاخص آزاد شناور
{{absValueChange(tepix.freeFloatChange)}}
{{tepix.freeFloatIndex}}
شاخص مالی
{{absValueChange(tepix.financialChange)}}
{{tepix.financialIndex}}
شاخص صنعت
{{absValueChange(tepix.indastryChange)}}
{{tepix.indastryIndex}}
2222
33333