رسانه اجتماعی - تحلیلی بازار سرمایه
ثشرق (مجاز)
سرمایه گذاری مسکن شمال شرق
بورس
نظر شما راجع به این نماد چیست؟
نظرات معتبر: 0
ضریب توجه:
رصدکنندگان:
17

تحلیل تکنیکال سرمايه گذاري مسكن شمال شرق (ثشرق)
نوع تحلیل : تکنیکال   |   نظر کارشناس : صعودی

192

: در تایم روزانه ثشرق، با شکل گیری الگوی هارمونیک شارک شاهد برگشت قیمت از محدوده 1030 ریال هستیم. با توجه به افزایش حجم معاملات، انتظار روزهای سبزی را برای این نماد گروه ساختمانی داریم .
علت تحلیل: الگوی هارمونیک shark- واگرایی مثبت و افزایش حجم معاملات.
نتیجه‌گیری: با فتح قله 1220 ریال می‌توان اقدام به معامله خرید نمود.

همانطور که در شکل زیر مشاهده می نمایید، در تایم روزانه ثشرق پس از ثبت قیمت ۲۱۰۰ ریال در اوایل دی ماه ۹۲، با افزایش عرضه در بازار، قیمت روند کاهشی به خود گرفت که با رسیدن قیمت به محدوده ۱۰۰۰ ریال در اواخر شهریور ۹۳، با اقبال خریداران، شاهد رشد قیمت تا محدوده ۱۶۰۰ ریال تا اواخر فروردین سال جاری بودیم که بازدهی ۶۰ درصدی را برای سرمایه گذاران به ارمغان آورد. در حال حاضر با شکل گیری الگوی هارمونیک shark و واگرایی مثبت شاهد برگشت قیمت از محدوده ۱۰۴۰ ریال هستیم. به سرمایه گذاران پیشنهاد می شود در صورت فتح قله ۱۲۲۰ ریال اقدام به معامله خرید با هدف ۱۴۰۰ ریال و ۱۶۰۰ ریال نمایند. تا زمانی که محدوده ۱۰۰۰ ریال شکسته نشود تحلیل فوق معتبر خواهد بود و می توان به رشد قیمت در میان مدت خوشبین بود. شکست احتمالی این تراز حمایتی به منزله سیگنال فروش تلقی خواهد شد و به سرمایه گذاران پیشنهاد می شود با شکست این سطح اقدام به فروش نمایند.: در تایم روزانه ثشرق، با شکل گیری الگوی هارمونیک شارک شاهد برگشت قیمت از محدوده 1030 ریال هستیم. با توجه به افزایش حجم معاملات، انتظار روزهای سبزی را برای این نماد گروه ساختمانی داریم .
علت تحلیل: الگوی هارمونیک shark- واگرایی مثبت و افزایش حجم معاملات.
نتیجه‌گیری: با فتح قله 1220 ریال می‌توان اقدام به معامله خرید نمود.

همانطور که در شکل زیر مشاهده می نمایید، در تایم روزانه ثشرق پس از ثبت قیمت ۲۱۰۰ ریال در اوایل دی ماه ۹۲، با افزایش عرضه در بازار، قیمت روند کاهشی به خود گرفت که با رسیدن قیمت به محدوده ۱۰۰۰ ریال در اواخر شهریور ۹۳، با اقبال خریداران، شاهد رشد قیمت تا محدوده ۱۶۰۰ ریال تا اواخر فروردین سال جاری بودیم که بازدهی ۶۰ درصدی را برای سرمایه گذاران به ارمغان آورد. در حال حاضر با شکل گیری الگوی هارمونیک shark و واگرایی مثبت شاهد برگشت قیمت از محدوده ۱۰۴۰ ریال هستیم. به سرمایه گذاران پیشنهاد می شود در صورت فتح قله ۱۲۲۰ ریال اقدام به معامله خرید با هدف ۱۴۰۰ ریال و ۱۶۰۰ ریال نمایند. تا زمانی که محدوده ۱۰۰۰ ریال شکسته نشود تحلیل فوق معتبر خواهد بود و می توان به رشد قیمت در میان مدت خوشبین بود. شکست احتمالی این تراز حمایتی به منزله سیگنال فروش تلقی خواهد شد و به سرمایه گذاران پیشنهاد می شود با شکست این سطح اقدام به فروش نمایند.


1394/10/20
0
/
3
یک دقیقه وقت دارید؟
شما تنها یک قدم با به اشتراک گذاشتن اولین ایده خود فاصله دارید. برای انتشار مطالب خود در ارشن، لطفا ثبت‌نام خود را تکمیل کرده و شماره‌ی همراه خود را فعال نمایید.
تکمیل پروفایل
نمایش {{content.commentsTotal - content.comments.length}} نظر قبلی
علت امتیاز منفی

×
بله
خیر
تغییرات شاخص
شاخص کل
{{tepix.change}}
{{tepix.index}}
وضعیت بازار : {{closedTitle(tepix.isClosed)}}
شاخص کل
{{tepix.change}}
{{tepix.index}}
فرابورس
{{absValueChange(tepix.faraBourseChange)}}
{{tepix.faraBourseIndex}}
شاخص 50 شرکت
{{absValueChange(tepix.companyFiftyChange)}}
{{tepix.companyFiftyIndex}}
شاخص آزاد شناور
{{absValueChange(tepix.freeFloatChange)}}
{{tepix.freeFloatIndex}}
شاخص مالی
{{absValueChange(tepix.financialChange)}}
{{tepix.financialIndex}}
شاخص صنعت
{{absValueChange(tepix.indastryChange)}}
{{tepix.indastryIndex}}
2222
33333