رسانه اجتماعی - تحلیلی بازار سرمایه
اخابر (مجاز)
مخابرات ایران
بورس
نظر شما راجع به این نماد چیست؟
نظرات معتبر: 0
ضریب توجه:
رصدکنندگان:
68

اخابر در یک نگاه
نوع تحلیل : تکنیکال   |   نظر کارشناس : نزولی

79

: به نظر می‌رسد افت قیمتی ِ اخابر تا محدوده قیمتی 200 تومان، چنانچه با واکنش مثبت همراه باشد، سطحی کم ریسک برای ورود به معامله خرید است.
علت تحلیل: بررسی وضعیت سهم های شاخص ساز
نتیجه‌گیری: انتظار می‌رود که در محدوده قیمتی 200 تومان، بتوان وارد معامله با ریسک کم، در جهت خرید شد.

در نمودار قیمت سهام شرکت مخابرات ایران با نماد معاملاتی ِ اخابر می توان اصلاح قیمت پس از فتح قله قیمتی در آذرماه ۱۳۹۲ را در داخل یک مثلث مدل نمود که البته خط بالای مثلث، به نوعی می تواند در قالب دو خط در جهت روند نزولی، از قله به قله نیز ترسیم شود. موج آخر حرکت در این مثلث را چنانچه در داخل یک چنگال، محصور کنیم، مشاهده می شود که نوسانات قیمت در ماههای اخیر، تطابق خوبی با این مدل دارند. در اواخر تیرماه سال جاری، شاهد شکسته شدن خط وسط چنگال بوده ایم که این مورد می تواند به عنوان یک سیگنال خرید تلقی شود، اما از آنجایی که پس از این شکست، شاهد افت قیمت بودیم، انتظار می رود یک بار دیگر قیمت به کف چنگال، برگشت داشته باشد و لذا این باند حمایتی در تراز قیمتی ۱۹۵۰-۲۰۰۰ ریال، می تواند یک سطح کم ریسک برای خرید باشد و انتظار می رود که با رعایت حد ضرر ۱۸۵۰ ریال، شاهد رشد حداقل ۱۰-۱۵ درصدی این نماد، از این تراز باشیم.: به نظر می‌رسد افت قیمتی ِ اخابر تا محدوده قیمتی 200 تومان، چنانچه با واکنش مثبت همراه باشد، سطحی کم ریسک برای ورود به معامله خرید است.
علت تحلیل: بررسی وضعیت سهم های شاخص ساز
نتیجه‌گیری: انتظار می‌رود که در محدوده قیمتی 200 تومان، بتوان وارد معامله با ریسک کم، در جهت خرید شد.

در نمودار قیمت سهام شرکت مخابرات ایران با نماد معاملاتی ِ اخابر می توان اصلاح قیمت پس از فتح قله قیمتی در آذرماه ۱۳۹۲ را در داخل یک مثلث مدل نمود که البته خط بالای مثلث، به نوعی می تواند در قالب دو خط در جهت روند نزولی، از قله به قله نیز ترسیم شود. موج آخر حرکت در این مثلث را چنانچه در داخل یک چنگال، محصور کنیم، مشاهده می شود که نوسانات قیمت در ماههای اخیر، تطابق خوبی با این مدل دارند. در اواخر تیرماه سال جاری، شاهد شکسته شدن خط وسط چنگال بوده ایم که این مورد می تواند به عنوان یک سیگنال خرید تلقی شود، اما از آنجایی که پس از این شکست، شاهد افت قیمت بودیم، انتظار می رود یک بار دیگر قیمت به کف چنگال، برگشت داشته باشد و لذا این باند حمایتی در تراز قیمتی ۱۹۵۰-۲۰۰۰ ریال، می تواند یک سطح کم ریسک برای خرید باشد و انتظار می رود که با رعایت حد ضرر ۱۸۵۰ ریال، شاهد رشد حداقل ۱۰-۱۵ درصدی این نماد، از این تراز باشیم.


1394/07/29
0
/
4
یک دقیقه وقت دارید؟
شما تنها یک قدم با به اشتراک گذاشتن اولین ایده خود فاصله دارید. برای انتشار مطالب خود در ارشن، لطفا ثبت‌نام خود را تکمیل کرده و شماره‌ی همراه خود را فعال نمایید.
تکمیل پروفایل
نمایش {{content.commentsTotal - content.comments.length}} نظر قبلی
علت امتیاز منفی

×
بله
خیر
تغییرات شاخص
شاخص کل
{{tepix.change}}
{{tepix.index}}
وضعیت بازار : {{closedTitle(tepix.isClosed)}}
شاخص کل
{{tepix.change}}
{{tepix.index}}
فرابورس
{{absValueChange(tepix.faraBourseChange)}}
{{tepix.faraBourseIndex}}
شاخص 50 شرکت
{{absValueChange(tepix.companyFiftyChange)}}
{{tepix.companyFiftyIndex}}
شاخص آزاد شناور
{{absValueChange(tepix.freeFloatChange)}}
{{tepix.freeFloatIndex}}
شاخص مالی
{{absValueChange(tepix.financialChange)}}
{{tepix.financialIndex}}
شاخص صنعت
{{absValueChange(tepix.indastryChange)}}
{{tepix.indastryIndex}}
2222
33333